PARAPLEGIK - Dragi obiskovalci, poletja je konec, začeli so se turobni deževni dnevi in zato je mogoče čas, da preberete prispevke, ki so jih pripravili par okt2016dopisniki iz vseh pokrajinskih društev za jesensko številko glasila Paraplegik.
Predsednik zveze Dane Kastelic v svoji kolumni piše o pomemnosti sofinanciranja socialnih programov, nekaj besed pa je namenil tudi našim paraolimpijcem. Sledijo članki o delovanju zveze in strokovnem nadzoru nad izvajanjem posebnih socialnih programov, preležaninah in delodajalčevih ugodnostih pri zaposlitvi invalida.
V nadaljevanju si preberite vse o delu društev, veliko člankov pa je namenjenih športu. Predvsem vse o 15. paraolimpijskih igrah v Riu, dobitnikoma zlate in srebrne medalje, 47. memorialu prof. Bojana Hrovatina, košarkaših in njihovem obstoju v skupini B…
Sledijo strani namenjene kulturi in našim slikarjem, ki so zelo dejavni na likovnih kolonijah in delavnicah. Zadnje strani pa so tako kot vedno namenjene raznim potopisom in razvedrilu.  

dpik logo 
Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

 QR DPIK

 

 

 

 

Obiskovalci

4143982
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
182
540
1804
3678
4143982

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd