PARAPLEGIK - Spoštovani obiskovalci naše spletne strani, prišel je praznični čas z njim pa tudi praznična številka Paraplegika. Bralci si boste lahko prebirali številne članke, razne intervjuje in različne prispevke, ki so jih pripravili para151dopisniki z vseh pokrajinskih društev Zveze.
Predsednik Zveze Dane Kastelic v svoji kolumni piše o tem, da je leto 2017 za našo organizacijo in lokalna društva potekalo po ustaljenih tirnicah, skrbi pa ga sistemska ureditev financiranja.
Preberite si tudi članek o arhitektu Matjažu Planincu, ki je po dolgih dvaintridesetih letih delovanja pri Zvezi zaključil svojo poklicno pot. Ko boste revijo prelistavali dalje boste lahko zasledili zanimive članke: o 25. Mednarodnem dnevu invalidov, Srečanje s predsedniškimi kandidati, Zaključek projekta EU kartica ugodnosti za invalide, Boris Šuštaršičizvoljen v Državni svet RS, Dajatve na motorna vozila, Razjede zaradi pritiska…
Sledijo številni prispevki o športu, naših športnikih in njihovih športnih dosežkih, ki so jih dosegli v iztekajočem se letu. V nadaljevanju pa sledijo prispevki s področja kulture in zanimivih potopisov. Zadnje strani pa so tako kot vedno namenjene razvedrilu.

dpik logo 
Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

 QR DPIK

 

 

 

 

Obiskovalci

4339899
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
65
548
4596
4069
4339899

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd