Kolesarski dogodek1 ArsViva19V promocijski akciji EU projekt Moj projekt smo v nedeljo 12. maja 2019 pripravili zaključno srečanje. Kljub slabemu vremenu smo si pripravili lep dogodek. Skupaj smo se spomnili vseh aktivnosti v projektu. Rezultat projekta Skupaj zmoremo več, je pripomogel k razvoju ponudbe dostopnega turizma na območju LAS Notranjska. Del svoje lepe pokrajine smo predstavili tudi v projektu PROJEKT, MOJ PROJEKT 2019. Z njo želijo skupaj s Službo Vlade RS za razvoj in evropskoKolesarski dogodek2 ArsViva19 kohezijsko politiko pokazati, da lahko rezultate projektov evropske kohezijske politike vidimo na vsakem koraku. Začeli smo ob 9.00 v Starem trgu pri Ložu in se drug drugemu predstavili. Predstavnica Ministrstva nas je pozdravila, prav tako tudi direktorica Zavoda Ars Viva Urša Telič Miler. Ker se pač v dežju ne da kolesarit, smo se o prednostih in slabostih priklopov za invalidskih vozičkih pogovarjali v dvorani. Željko Vertelj in Benjamin Žnidaršič pa sta slikala z usti. Tudi nekateri drugi so poskusili slikati. Nekateri pa so tudi zapeli skupaj z Janezom na kitari in Dolfetom na harmoniki.
Več slik na: https://arsviva.si/kolesarski-dogodek/

Z dodatnimi prilagojenimi kolesi in električnimi priklopi za invalidske vozičke bo Youth hostel Ars Viva omogočili udejstvovanje tudi tistim, ki nimajo lastnih koles. Se vidimo, tudi drugič? Več o dogodku in kampanji na www.eu-skladi.si.

dpik logo 
Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

 QR DPIK

 

 

 

 

Obiskovalci

4407203
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
735
529
2634
12131
4407203

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd