+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NOVA PODOBA SPLETNE STRANI DOMA PARAPLEGIKOV PACUG

Dom paraplegikov Pacug – (http://www.domparaplegikov.si/) ima prenovljeno novo podobo. Na naslovni strani so vsi podatki doma, aktualne novice in proste kapacitete. Ob kliku na šest rubrik glavnega menuja se na desni strani odpirajo različne podstrani v katerih obiskovalci dobijo vse podatke, ki predstavljajo delo in življenje paraplegikov in tetraplegikov, našo dejavnost, program v sezoni 2013, novice in fotogalerijo. Še posebej je razvejana dejavnost, kjer se obiskovalci strani lahko seznanijo z obnovitveno rehabilitacijo, rehabilitacijskim, turističnim, športnim in konferenčnim turizmom, izobraževanjem, fizikalno in delovno terapijo, zdravilno klimo in psihoterapijo.
Prijetno brskanje po spletni strani vam želimo

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd