Zakon o dohodnini vam omogoča, da se lahko odločite za plemenito dejanje in do 31. decembra del vaše dohodnine (1%) namesto državi namenite Društvu paraplegikov Istre in Krasa. S tem ne boste vplivali na višino plačila vaše dohodnine, saj gre za prispevek, ki ga država namenja nevladnim organizacijam od davka na dohodek, nam pa lahko občutno pomagate.
Pri Društvu paraplegikov Istre in Krasa se obvezujemo, da bomo zbrani denar porabili izključno za preventivne akcije, ki preprečujejo poškodbe in obolenja na hrbtenjači.

Če ste nam že namenili del dohodnine, vam NI treba ponovno izpolnjevati obrazca. Za to vašo gesto se vam ob tej priložnosti še posebej zahvaljujemo.

Postopek:

Kliknite na – Obrazecga natisnite, izpolnite in podpišite ter pošljite na naslov:
FINANČNA UPRAVA RS, Šmartinska cesta 55, p. p. 631,1001 Ljubljana ali vašo izpostavo FURSA.

Hvala, ker boste postali dobrodelni in z vašim plemenitim dejanjem pomagali Društvu paraplegikov Istre in Krasa.