DEJAVNOST NAŠEGA DRUŠTVA V ČASU EPIDEMIJE

Čeprav so zadnji podatki pri širjenju koronavirusa spodbudni, epidemije še vedno nismo zajezili. Zato člane našega društva DPIK obveščamo, da so zaradi preventivnih ukrepov naši prostori še vedno ZAPRTI.

Vse, ki bi v tem času želeli pridobiti kakršnokoli informacijo ali se dogovoriti za sestanek, lahko v tem času kontaktirate preko elektronske pošte ali telefona, ki je napisan na naši spletni strani.
Hkrati vas obveščamo, da vse aktualne informacije v zvezi s koronavirusom spremljate na spletnih straneh – NIJZSpletna tvDOSTOPNO.SICelje-InfoWorldmeterSTAUniverza Maribor

Prav vsi moramo sodelovati, da zajezimo širjenje koronavirusa, predvsem pa poskrbeti za svoje zdravje. V pričakovanju, da se čim prej ponovno srečamo, vas lepo pozdravljamo. Ostanite zdravi!