+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

DOBILI BOMO NOVE ČLANSKE IZKAZNICE

clanska-p

clanska-pNa razpis o novi članski izkaznici, ki smo ga poslali v letošnjem marcu, smo dobili kar 22 zelohrbtna kvalitetnih osnutkov. Zato je Komisija za izbor nove članske izkaznice imela kar težko delo. Člani komisije so najprej sprejeli naslednje kriterije:
– kartica plastična
– velikost: 85 x 55 mm,
– podatki: skladno z razpisnimi pogoji, vendar brez slike (člani komisije so se odločili, da bo na tem prostoru zemljevid RS s poudarjenim odtenkom za posamezno društvo),
– dodatno besedilo: izkaznica je veljavna z osebnim dokumentom,
– vsa besedila na kartici naj bodo tudi v angleškem jeziku,

Način izbora:
Člani komisije so dobili zaporedno oštevilčene predloge brez imen avtorjev. Za tem je vsak član komisije izbral pet najboljših predlogov, ki so po njegovem mnenju najbolj ustrezali kriterijem in oblikovalni izvedbi. Po seštetih glasovih so prve tri predloge predstavili na 21. seji Upravnega odbora Zveze. Po krajši razpravi so se člani odločili za predlog št. 6 – avtorja Aleša Magdiča. Kartice bomo verjetno dobili še pred iztekom leta.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd