+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

DOSTOP ZA TELEFONSKE NAROČNIKE Z NIZKIMI DOHODKI IN/ALI S POSEBNIMI POTREBAMI

 

V Telekomu Slovenije smo na zahtevo Agencije za pošto in elektronske komunikacije s 1. septembrom pripravili dostop za naročnike z nizkimi dohodki in/ali s posebnimi potrebami. Cena mesečne naročnine za ta dostop je 2.568 tolarjev z DDV za enojni priključek (sedaj 3359,95 SIT) in za dvojčni priključek 2.088 tolarjev (sedaj 2759,95 SIT).
Do novega dostopa  so upravičeni naročniki z nizkimi dohodki, ki morajo svoj status dokazati z enim od naslednjih dokumentov: veljavna odločba o upravičenosti do denarne in socialne pomoči, veljavna odločba o podelitvi pravice do prejemanja državne pokojnine ali varstvenega dodatka, veljavna odločba o pravici do invalidskega dodatka ali družinskega dodatka ali pravica do oskrbnine po zakonu, veljavna odločba o dodelitvi veteranskega dodatka, veljavna odločba o pravici do nadomestila za invalidnost.
Poleg tega so do novega dostopa upravičeni tudi uporabniki s posebnimi potrebami (invalidi), ki imajo najmanj 90-odstotno telesno okvaro zaradi izgube vida ali 70-odstotno telesno okvaro zaradi izgube sluha ali 80-odstotno telesno okvaro zaradi seštevka več telesnih okvar, pri čemer mora biti ena od njih vsaj 70-odstotna. Svoj status morajo dokazati z veljavno odločbo, iz katere se vidi stopnja invalidnosti.
Dostop za naročnike z nizkimi dohodki in/ali s posebnimi potrebami velja le za naročnike in ne za družinske člane. Izjema so skrbniki ali rejniki otrok s posebnimi potrebami.  

http://www.telekom.si/podjetje/novinarsko_sredisce/sporocila_za_javnost/1354/dostop_za_narocnike_z_nizkimi_dohodki_in_ali_s_posebnimi_potrebami.html

 

 

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd