+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

EKIPNO TEKMOVANJE V KEGLJANJU-NOVO MESTO

Kegljanje NM19

Kegljanje NM19Društvo paraplegikov Dolenjske, Bele Krajine in Posavja je v okviru projekta 13. Rudolfovih tednov športa v organizaciji Zavoda Novo mesto, organiziralo ekipno tekmovanje v kegljanju. Tekmovanje je potekalo v ponedeljek, 15.04.2019, na kegljišču Portoval v Novem mestu, katero je popolnoma dostopno za osebe na invalidskih vozičkih.
Tekmovanja so se udeležile 4 ekipe pokrajinskih društev paraplegikov (DP Dolenjske, Bele krajine in Posavja, DP ljubljanske pokrajine, DP severne Primorske in DP Istre in Krasa). Tekmovali so po pravilniku Zveze paraplegikov Slovenije. Za pravilni potek tekmovanja sta skrbela sodnika Matjaž Zaman in Aleš Čavlovič.
Največ kegljev je podrla in posledično osvojila pokal za prvo mesto domača ekipa DP Dolenjske, Bele krajine in Posavja (1822 podrtih kegljev), drugo mesto je osvojila ekipa DP ljubljanske pokrajine (1682 podrtih kegljev), tretje DP Istre in Krasa (1406 podrtih kegljev) in četrto mesto ekipa DP severne Primorske (1277 podrtih kegljev). Našim kegljačem vse čestitke za osvojeno tretje mesto.
Pokale in spominske medalje sta podelila referent za šport na društvu, Mirko Sintič in podpredsednica društva Martina Glavič. Mirko se je pred podelitvijo vsem prisotnim zahvalil za udeležbo in sodelovanje, zahvalil pa se je tudi prisotnima sodnikoma, za vso pomoč pri uspešni izpeljavi tekmovanja.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd