+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

IZLET Z GOLDWING MOTORISTI

goldw1

goldw1Vsem, ki ste se 4. junija 2016 nameravali udeležiti tradicionalnega izleta z GoldWing motoristi, sporočamo, da je izlet zaradi bolezni organizatorja in tudi nekoliko negotovega vremena, prestavljen.
Načrtovali smo, da bi se prvo junijsko soboto zbrali pred Zavodom Ars Viva v Podcerkvi v Loški dolini in se z mogočnim Hondami popeljali na tradicionalni peti izlet. Vmes je posegla višja sila, zato smo izlet prestavili na jesenski čas.

Bliža se junij in s tem tradicionalni izlet z mogočnimi Gold Wing motorji. Nepozabno ParaWing srečanje bo 4. junija 2016 v Podcerkvi v Loški dolini, goldw3tudi tokrat pa ga pripravljata Samo Glavan in Jani Trdina.
Na tem izletu lahko sodelujete brez predhodnega znanja ali opravljenega izpita za motorista, saj imamo za ta namen priskrbljenih dovolj izkušenih in odgovornih voznikov – motoristov. Namenjen je nam paraplegikom in tetraplegikom, ki bi želeli okusiti radosti vožnje z enoslednim vozilom. »Zapomnite si, da je Honda ONA ali lady, zato se do nje obnašamo spoštljivo.»
Potrebna oprema: Najboljši je sistem »čebule«. To pomeni, da si lahko po potrebi oblečete ali slečete oblačila. Predvsem pa poskrbite za jakno, ki zadrži veter. Kar se tiče čelad, ali vsaj podkap, prosimo, da si jih priskrbite sami, računamo pa lahko tudi na Združenja Gold Wing Slovenija. Prijavite se do 31. maja 2016 janez.trdina@guest.arnes.si, dodatne informacije 041 799 188. Vsekakor pa poglejte VABILO


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd