+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

KOLESARSKI IZLET ZA GIBALNO OVIRANE OSEBE

V soboto 17. septembra je bil predviden kolesarski izlet za gibalno ovirane osebe, ki ga je organiziralo  društvo Modro nebo, društvo za popularizacijo samooskrbe in zelenega turizma, v sodelovanju z Javnim zavodom – Park vojaške zgodovine Pivka, Centrom velikih zveri Dina in Društvom dolomitne lutke. Dogodek sofinancira občina Pivka. Kolesarjenje je bilo predvideno od Miranda bara po novi kolesarski cesti proti Pivki v dolžini poti dva kilometra. 

Zaradi slabega vremena je bil le ta odpovedan, vendar si je nekaj članov vendarle ogledalo park vojaške zgodovine v Pivki v vodenem ogledu razstave in zbirk v paviljonu A, ki je prilagojen gibalno oviranim osebam, tako da je ta izlet deloma le nekako uspel. 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd