+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Mednarodni festival podvodnega filma in fotografije

potaplj2

Kulturni dom v Slovenskih Konjicah bo od 30. Januarja do 1. februarja 2014 prizorišče 6. mednarodnega festivala podvodnega filma in fotografije »Sprehodi pod morjem.« Tudi tokrat ga pripravlja IAHD-ADRIATIC.potaplj2
Festival je nastal pred petimi leti kot majhen delček uspešnega mednarodnega simpozija »Potapljanje AST« in je z leti postal eden izmed najzanimivejših kulturnih dogodkov povezanih s tistim delom našega planeta, ki ga prekriva voda. 
Tokratni »Sprehodi pod morjem« se bodo pričeli 30. januarja s filmskimi projekcijami za šole in se nadaljevali 31. januarja ob 18.00, zvečer z otvoritvijo razstave podvodne fotografije mednarodno priznanih podvodnih fotografov, otroško risbo in koncertom skupine Jure Tori trio. Jure Tori bo naslednji v ciklusu predstavitev velikih imen akordeona, ki obiskovalce ne bo pustil ravnodušne. 
Drugi del in obenem zaključek festivala bo 1. februarja ob 18.00, ko bodo v Grand prix večeru predstavili najlepše od vsega kar sprehodi pod morjem lahko ponudijo. Poleg izbire najboljšega filma udeležence čaka še obilo presenečenj.  
Vljudno vabljeni – IAHD-ADRIATIC


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd