+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NA VRHU LESTVICE SO CELJANI

kos-d

Drugi krog košarkarske lige SOČA OPREMA je  23. novembra 2014 v športni dvorani OŠ Vojnik pripravilo DP jugozahodne Štajerske. Ekipa organizatorjev DP Celje Thermana je po dveh krogih še nepremagana in je na vrhu lestvice. Druga je ekipa DP Maribor Palfinger Marine, tretja DP Kranj, četrta DP Ljubljana Mercator, peta pa DP Novo mesto.
kos-dV prvi tekmi je domača ekipa DP Celje Thermana z rezultatom 66:58 premagala ekipo DP Maribor Palfinger, v naslednji pa z nekoliko tesnejšim rezultatom (49:46) še ekipo DP Novo mesto.
V nadaljevanju tekmovanja je ekipa DP Maribor Palfinger še enkrat klonila. Z rezultatom 37:53 jo je ugnala ekipa DP Kranj.
Zadnja tekma drugega kroga je zmago šele po podaljških prinesla ekipi DP Ljubljana Mercator. Ekipo DP Novo mesto je porazila z rezultatom 51:42. 
Drugi krog je v košarkarski ligi Soča oprema prinesel nekaj novosti. Prvič so namreč sodili štirje novi sodniki, ki so se za sojenje košarke na invalidskih vozički usposobili na seminarju v Mariboru. Druga novost pa je mednarodna klasifikacija za tiste košarkarje, ki tega dokumenta še niso imeli. Kriteriji klasifikacije bodo za igralce veljali že na tekmah v naslednjem krogu, ki ga bo 14. decembra pripravilo DP Gorenjske.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd