+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NEKAJ TERMINOV JE ŠE PROSTIH

catezke 2016

Proste termine za počitnikovanje v hišicah v Čatežu lahko rezervirate skozi celo leto in ne samo v času razpisov. Na spletni strani Zveze paraplegikov Slovenije kliknite na utripajoče okence – TURIZEM – INFORMACIJE in poiščite podatek o prostih terminih v posameznih hišicah.catezke 2016
Hišice vam nudijo vse udobje. Čaka vas povsem opremljena kuhinja, dnevna soba s TV sprejemnikom, spalnica, prilagojene sanitarije in lepa terasa, kjer lahko spečete tudi specialitete na žaru. Dve hišici imata po štiri ležišča (v eni je bolniška postelja), dve pa po pet. Vse so klimatizirane.
Termalna voda je vir zdravja in Terme Čatež jo uporabljajo v zdravstveni dejavnosti. Seveda pa so to naravno bogastvo izkoristili tudi za kopanje v številnih hotelskih bazenih in Termalni rivieri. Pri vrtini ima voda od 42 do 63 stopinj Celzija. Ob številnih toboganih in igralih bodp posebej navdušeni otroci.
Čatež je tudi odlično izhodišče za številne izlete po bližnji in daljni okolici. Zapeljete se lahko po vinski cesti, obiščete grad Mokrice, Kostanjevico, znamenite repnice in še vrsto drugih zanimivosti.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd