+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NIČ VAS NE STANE, DA STE DOBRODELNI

Vsak državljan RS lahko do 1 % svoje dohodnine nameni tudi Društvu paraplegikov Istre in Krasa. To lahko storite do 31. maja 2021. Plemenito dejanje ne vpliva na višino plačila vaše dohodnine, če se za donacijo dohodnine ne odločite, se vaša dohodnina vrne v Proračun RS. Vašo dohodnino, ki jo boste namenili
Društvu paraplegikov, bomo porabili izključno za socialne stiske članov, ki jih tarejo. Če ste nam že namenili del dohodnine, vam ni treba ponovno izpolnjevati obrazca. Za to vašo gesto se vam ob tej priložnosti še posebej zahvaljujemo.
Kje in kako lahko oddate obrazec za namenitev dela dohodnine? Postopek:
1. Kliknite na – Obrazec – ga natisnite, izpolnite s svojimi podatki, podpišite ter pošljite na naslov: Finančni urad Ljubljana, p.p. 107, 1001 Ljubljana, vašo izpostavo FURS.
2. Obrazec lahko enostavno oddate elektronsko prek storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki: (povezava: edavki.durs.si) V tem primeru kot upravičenca navedete Društvo paraplegikov Istre in Krasa z davčno številko 84790962.
Hvala, ker boste postali dobrodelni in z vašim plemenitim dejanjem pomagali našemu društvu.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd