OBISK PRI EDKOTU

Obisk Edko G.Vreme20

Konec meseca avgusta smo se odločili, da gremo obiskat enega naših najstarejših članov tako po letih kot po članstvu. Odpravili smo se z našim kombijem in to kar iz doma paraplegikov v Pacugu kjer smo bili na rehabilitaciji.
Naš dolgoletni član Edo Cerkvenik je iz vasi Gornje Vreme v občini Divača. Edko je pred več kot 60 leti, takrat osemnajstletni mladenič poškodoval vratno vretence s skokom v vodo. Večino njegovega življenja je zaznamovalo radioamaterstvo na katerega je zelo ponosen in je še eden od redkih aktivnih radioamaterjev.
Sprejela sta nas njegova snaha Ivanka in on ter nas prijazno pogostila. Malo smo poklepetali, nato smo se odpravili v bližnje gostišče, kjer smo se zaklepetali do poznega večera.
Edko, želimo ti,da bi bil še naprej tako iskren in iskriv, saj  si nas vedno znal nasmejati do solz.