+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

OBNOVLJIVA NAROČILNICA ZA MEDICINSKE PRIPOMOČKE

Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije je zaradi poenostavljenega uresničevanja pravic zavarovanih oseb do medicinskih pripomočkov in s ciljem administrativne razbremenitve zdravnikov s 1. oktobrom 2014 uvedel »obnovljivo naročilnico« za medicinske pripomočke. To pomeni, da bo pooblaščeni ali napotni zdravnik upravičencem tako kot do sedaj medicinske pripomočke predpisal za predvidenih 90 dni, zavarovana oseba pa jih bo z obnovljivo naročilnico prevzemala štirikrat letno na vsake 90 dni. Do sedaj je bilo možno predpisati te pripomočke na naročilnico le za največ 90 dni.
Pooblaščeni zdravnik obnovljivo naročilnico izda največ 10 dni pred iztekom obdobja in količine glede na predhodni prevzem medicinskih pripomočkov. Obnovljiva naročilnica velja 365 dni od datuma zdravnikove izdaje.
Obnovljiva naročilnica je enaka običajni (zeleni) naročilnici, vendar je na njej poseben zapis ob dvanajstmestni On-line številki naročilnice – »Obnovljiva.«

Preberite večVzorec naročilnice  – Seznam MP


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd