+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PODELITEV PALET IN CERTIFIKATOV

dp zp1

Zveza likovnih društev Slovenije je 12. novembra 2016 v Delavskem domu v Trbovljah odprla zaključno pregledno razstavo projekta Zlata paleta 2016. Ob otvoritvi razstave so podelili dp zp1zlate, srebrne in bronaste palete na temo: Slovenske gore in vrhovi, Gostilniški motiv ter Verske zgradbe in znamenja. Letošnje državno tekmovanje na področju ljubiteljske umetnosti je bilo iz osnovne tehnike (risba in grafika), klasično slikarstvo, sodobno slikarstvo, kiparstvo in fotografijo ter iskanja.
Podelili so 63 certifikatov in sedem kompletov zlatih, srebrnih in bronastih palet. Med dobitniki certifikatov je bila tudi članica Likovne sekcije pri Zvezi paraplegikov Slovenije Ana Šter za gostilniški motiv z naslovom »Po petih litrih« (linorez).
Ljubitelje likovne umetnosti so nagovoril: predstavnica občine Trbovlje Maja Hvala, predsednik likovnih društev Branko Železnik in akademski kipar mag. Zoran Poznič.
Kulturni dogodek je popestril moški pevski zbor Un’s Trboul, nagrajena dela pa bodo razstavljena do 3. decembra 2016 v Delavskem domu v Trbovljah.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd