+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

POLETNA ŠTEVILKA REVIJE PARAPLEGIK

PARa JUN17

PARAPLEGIK Dragi obiskovalci naše spletne strani! Pred nami so dolgi poletni dnevi zato bo prelistavanje poletne številke Paraplegika še toliko boljPARa JUN17 prijetno. V nekoliko spremenjeni obliki lahko preberete številne zanimive strokovne, športne, potopisne in druge prispevke.
Predsednik Zveze Dane Kastelic je v svoji kolumni omenil, da smo tudi letos Dan paraplegikov obeležili v Pacugu z odmevno  okroglo mizo na temo »Vključevanje oseb z visoko okvaro vratne hrbtenjače v domače-prilagojeno okolje in rehabilitacijo«. Na naslednji strani je tudi članek o Dnevu paraplegikov.
Sledijo strokovni članki in med njimi tudi bogat prispevek o XII. kongresu Evropske zveze paraplegikov (ESCIF), ki je med 10. in 12. majem 2017 prvič potekal v Sloveniji. V nadaljevanju lahko preberete številne in aktualne prispevke dopisnikov vseh devetih pokrajinskih društev, za njimi pa se nanizajo prispevki iz športnih in kulturnih dogodkov.
Zanimive in pestre so tudi zadnje strani, ki so namenjene dogodkom iz življenja paraplegikov in tetraplegikov ter razvedrilu.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd