+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PREDSEDNIK VLADE IN MINISTRICA SPREJELA PARAOLIMPIJCE

olim v1

olim v1Predsedniška palača je bila 6. oktobra 2016 v barvah naših paraolimpijcev. Predsednik vlade dr. Miro Cerar in ministrica za olim v2izobraževanje, znanost in šport, dr. Maja Makovec Brenčič sta namreč sprejela paraolimpijsko delegacijo, zaslužnim čestitala za vrhunske dosežke na 15. paraolimpijskih igrah v Riu de Janeiru ter zlati Veselki Pevec, srebrnemu Frančku G. Tiršku in trenerki Poloni Sladič podelila nagrade. Predsednik je ob tem pripomnil, da izjemni uspehi športnic in športnikov pripadajo tudi požrtvovalnim trenerjem in vsem drugim, ki sodelujejo pri pripravah naših športnikov. V nagovoru je poudaril, da so športniki invalidi s svojo vztrajnostjo, energijo in predanostjo zgled in navdih vsem nam.
Predsedniku in ministrici se je Veselka Pevec v imenu celotne paraolimpijske delegacije zahvalila za vso veliko pozornost in podporo, ki so jo bili deležni pred in po končanih igrah.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd