+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLIKARSKA DELAVNICA – GABERJE 2018

Slikarska1 NG18

Slikarska1 NG18Društvo paraplegikov severne Primorske je v okviru kulturne dejavnosti Zveze paraplegikov Slovenije in s pomočjo Javnega sklada za ljubiteljske kulturne dejavnosti, tudi letos organiziralo likovno delavnico. Tokrat je delavnica potekala 31. maja 2018, kar v in ob prostorih Društva paraplegikov severne Primorske.
Gostitelji so slikarkam in slikarjem najprej razkazali njihove nove prostor, ki so bili vsem všečni. Po kavici si je vsak izbral svoj ustvarjalni kotiček in pričelo se je slikanje motivov po lastni izbiri. Slikarka Dragica SušanjNa delavnici je ustvarjalo devet slikarjev Likovne sekcije, pogrešali pa so predvsem člane ki so bili odsotni zaradi zdravstvenih težav.
Slikarji so svoje znanje tudi tokrat nadgrajevali z nasveti zvestega mentorja Jožeta Potokarja –Cvrča. S podajanjem njegovega znanja se slikarji pridno učijoSlikarska2 NG18 različnih slikarskih tehnik.
Ure so hitro minevale, tako da so se po končanem slikanju še malo podružili in si izmenjavali izkušnje. Slikarje je nagovoril tudi predsednik društva Matej Gruden, vsi pa so se z minuto molka spomnili pred kratkim preminule njihove članice in odlične slikarke Zorice Razboršek.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd