+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLIKARSKA DELAVNICA OB DNEVU DRŽAVNOSTI

lese2014

FOTOGRAFIJENa domačiji Ane in Borisa Štera je 25. junija ob Dnevu državnosti potekala že deveta tradicionalna slikarska delavnica. Hkrati se je v Tržiču na temo »Tržič in okolica« odvijal Ex tempore kjer so sodelovali tudi slikarji Likovnlese2014e sekcije Zveze paraplegikov Slovenije. Eno od nagrad je prejela tudi skupina slikarjev, ki je ustvarjala v Lešah. Ob zaključku v Tržiču je župan Borut Sajovic omenil vlogo in pomen slikarskih delavnic in vse boljšo kvaliteto ustvarjenih del.
Na slikarski delavnici so se pod mentorskim vodstvom Rasa Causeviga izpopolnjevali: Angela Medved, Miran Jernejšek, Radovan Gros, Dragica Sušanj, Klavdij Leban, Ljudmila Turk, Anka Vesel, Metod Zakotnik, Boštjan Močnik, Benjamin Žnidaršič, Željko Vertelj in Boris Šter. Slikale pa so tudi spremljevalke Ana, Lučka in Barbara. Delavnico so podprli: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Društvo paraplegikov Gorenjske, Mercator, Gasilsko društvo Leše, sosedje in drugi.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd