+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SLOVENSKA REPREZENTANCA NA EP V NOTWILLU

thumb_ep-notwill2.jpgSLOVENIJA OSTAJA V B SKUPINI
FOTOGRAFIJE
Po najvažnejšem petem tekmovalnem dnevu je bilo jasno, da Slovenija in Portugalska ostajata v B skupini, izpadli pa sta Hrvaška in Litva. V A skupino sta se uvrstili Belgija in  Bosna.

Od 27.7 – 2.8. 2008 je v švicarskem Notwillu (znanem bolj kot rehabilitacijski center za paraplegike) potekalo evropsko prvenstvo B skupine v košarki na vozičkih. Na prvenstvu se je v konkurenci desetih ekip (Švica, Litva, Avstrija, Belgija, Hrvaška, Bosna, Rusija, Češka, Portugalska, Slovenija), potegovala za čim boljšo uvrstitev tudi reprezentanca Slovenije. V reprezentanci so nastopili: Gregor Gračner, Slobodan Banjac, Milan Slapničar, Peter Cerar, David Slaček, Enes Musić, Jože Berčon (kapetan), Boštjan Ceglar, Tone Zakrajšek, Lulzim Osmanaj, Simon Šerbinek, Povše Aleš in Suad Hodžić . Trener naše ekipe je Nedžad Budimić, slovenski sodnik pa Mitja Dečman.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd