+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SREČANJE Z DRUŠTVOM IZ GORICE

Srečanje Društva paraplegikov Istre in Krasa in Društva paraplegikov severne Primorske, ki je bilo 26. maja v Pacugu, je bilo eno iz niza organiziranih ogledov društev z namenom članom predstaviti financiranje, potek gradnje, ogled samega objekta in dejavnosti, ki so se in se še bodo izvajale v Domu paraplegikov v Pacugu.

thumb_SRECANJE26052007.jpgVse v zvezi z Domom je podrobno predstavil podpredsednik Dane Kastelic. Posebno so člani društev z zanimanjem poslušali predstavitev financiranja in potek izgradnje tako zahtevnega objekta. Še posebno je bilo z odobravanjem sprejeta možnost dveh kopalnih dni v tednu, saj so člani DPIK in DPSP najbližnji in imajo na nek način še večje možnosti uporabljati kopalne kapacitete Doma. Poleg tega pa se zavedajo tudi obveznosti, da s programi dejavno sodelujejo pri dejavnostih, ki se bodo v bodoče dogajale v Domu in pri povezovanju Doma paraplegikov z lokalno skupnostjo. Srečanje je bilo namenjeno tudi druženju. Posebno v veselje nam je lahko, da se je srečanja udeležilo veliko število tistih, ki še niso bili na nobenem srečanju. Po in pred ogledom objekta pa so imeli člani tudi možnost kopanja. Ob 16. uri pa so se odpravili na panoramsko vožnjo z ladjo in so si slovensko morje in obalo ogledali tudi drugače.

FOTOGRAFIJE


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd