+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

SREČANJE Z NATUROPATINJO ERIKO BRAJNIK

Spoštovane članice, člani!

V A B I L O

Društvo paraplegikov Istre in Krasa bo 20. 06. 2022 ob 10:00 uri v prostorih Zavoda Ars Viva, Podcerkev 24, 1396 za člane, svojce in spremljevalce članov organiziralo posebno naturopatsko srečanje, ki ga do sedaj še ni bilo. Srečanje z naturopatinjo Eriko Brajnik bo podlaga za študijo, kako naturopatija spreminja zdravje in počutje.

Aktivirali bomo in uvedli Naturopatski protokol pomoči slabše gibalnim posameznikom. Ta se korenito razlikuje od alopatskega, saj upošteva posameznika, njegovo individualnost glede vitalne energije in konstitucije. Tehnike ki jih bomo uporabljali so manualne, s katerimi bomo potem seznanili vaše asistente, svojce in spremljevalce. Vsi materiali so naravni. Cilj je ta, da izboljšamo kvaliteto bivanja posameznika, pretok energije in da okrepimo dva organa, najpomembnejša, pljuča in ledvice. 

Vse bo brezplačno. Obveznost invalida je ta, da se obveže dva meseca ravnati po navodilih terapevtke. Potrebujemo minimum 20 prostovoljcev. Tisti, ki se prijavijo prvi bodo obravnavani prednostno.

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd