+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

TRETJIČ NA KAMPU

kampt2

kampt2Že tretje leto zapored so se slovenski ljubitelji smučanja na vodi udeležili smučarskega kampa na otoku Krku.kampt1
Udeležilo se ga je 13 članov iz naše organizacije, ki so se skozi celotni teden od 30. maja pa do 4. junija 2016  pripravljali na sobotno tekmovanje. Udeleženci kampa so poleg priprav na tekmovanje bili deležni tudi spremljevalnega programa, tako so se vozili z ladjico, ki je v celoti prilagojena za invalide na vozičkih, občina je v središču mesta Punat pripravila demonstracijo košarke na vozičkih za vse mimoidoče.
Na dan tekmovanja je bilo vreme sončno in tako je  vodna gladina ostala skozi celotno tekmovanje mirna in smučarjem nudila idealne pogoje za izvedbo in prikaz njihovega znanja. Med številnimi  tekmovalci so bili tudi paraplegiki in tetraplegiki, ki tekmujejo v sedečem položaju. Vrhunski bordarji na vodi, ki so bili iz Hrvaške, Italije in Francije so vsem pokazali, da so najvišja mesta rezervirana ravno za njih, saj trenirajo skozi celotno leto in so redni udeleženci tekmovanj po vsem svetu. Organizatorji kampa so za konec pripravili tudi uradno mednarodno tekmovanje pod okriljem Evropske organizacije IWWF.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd