+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

UDEJANJILI SMO IZLET Z LADJICO OB NAŠI OBALI

Kot dogovorjeno smo se v dogovoru z domom paraplegikov Pacug in z veliko organizacijsko pomočjo našega predsednika Benota  odpravili na lepo sredo 18. avgusta na izlet z ladjico. Nekaj članov našega društva in pa ostali trenutno nastanjeni “domskih” iz drugih društev smo se vkrcali ob 15.00 uri na carinskem pomolu v Izoli in s pomočjo šibke burje zapluli ob slovenski obali.

Zasidrali smo se v bližini sečoveljskih solin ob školjčišču in ob šibkem bučanju morja ter prijetnem pogovoru in seveda dalmatinski glasbi mastili s školjkami in nato še z odličnim brancinom pa seveda zraven spada tudi odlično primorsko vino, tako da je riba res zaplavala trikrat; morju, olivnem olju in pa vinu.

Kar prehitro smo opazili, da je sonce že precej nizko, zahrumeli so ladijski motorji in start nazaj proti Izoli. Vsak s svojimi spomini je pogovor zamrl in nazaj smo pluli v nekako tihem zanosu.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd