+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

VELIKA SKUPINSKA RAZSTAVA V VOJAŠNICI

thumb_razst-voj-1.jpg

Vojašnica Franc Rozman Stane in Zveza paraplegikov Slovenije sta 16. decembra v prostorih vojašnice v Ljubljani odprli veliko skupinsko razstavo slikark in slikarjev združenih v Sekciji slikarjev pri ZPS. thumb_razst-voj-1.jpg
V prenovljeni in predpraznično okrašeni jedilnici vojašnice je slavnostni govornik – poveljnik brigadir mag. Bojan Pograjc ob odprtju in pozdravu med drugim poudaril: »Danes sem kot poveljnik ponosen, da lahko pri nas gostimo vašo razstavo. Hvala za vaš trud in poteze na teh čudovitih slikah in hvala, ker ste nam polepšali konec leta in vstop v novo leto.«
Organizacijo slovenskih paraplegikov in tetraplegikov, njeno delo, predvsem pa bogato kulturno dejavnost, je številnim ljubiteljem likovne umetnosti, predstavnikom vojašnice in gostom, predstavil pesnik, pisatelj in slikar Benjamin Žnidaršič – član DP Istre in Krasa.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd