+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Šahovski turnir Postojna 2006

 

FOTOGRAFIJE

Društvo paraplegikov Istre in Krasa je v sodelovanju z Zvezo paraplegikov Slovenije 3. oktobra 2006  priredilo posamični in ekipni medruštveni šahovski turnir paraplegikov v počastitev Viktorja Brezovnika. Tekmovanje na črno belih poljih je bilo v Postojni v hotelu Jama (pred Postojnsko jamo).
Pred pričetkom tekmovanja nas je toplo pozdravil župan Občine Postojna g. Jernej Verbič in nam zaželel veliko sreče pri tekmovanju. Tekmovanje v posamičnem delu je nato potekalo v 5. kolih po švicarskem sistemu. Tekmovalo je 18 tekmovalcev iz štirih društev. V posameznem delu tekmovanja je brez izgubljene partije zmagal Benjamin Žnidaršič. V ekipnem delu so bili po pritožbi in ugotovljenem nepravilno javljenem rezultatu, z istim številom točk zmagovalci tekmovalci DP SŠ (Pinter, Nerat, Ogner) pred DP IK (Gašperut, Žnidaršič, Bašič). Štajerski šahisti so v medsebojnmem dvoboju zmagali.

 

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd