+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

Teden vseživljenjskega učenja v OŠ Antona Globočnika

 

FOTOGRAFIJE

OSNOVNA ŠOLA ANTONA GLOBOČNIKA iz POSTOJNE in Društvo paraplegikov Istre in Krasa sta v ponedeljek 16. oktobra ob 17. uri pripravila kulturni večer z naslovom VDAHNIMO ŽIVLJENJE Z USTI, ki je bil organiziran v okviru tedna vseživljenjskega učenja.

V programu so nastopile tri generacije pevskih zborov: otroški pevski zbor OŠ Antona Globočnika, mladinski pevski zbor OŠ Antona Globočnika in mešani pevski zbor Svoboda iz Mengša. Gosti iz Mengša so z vrhunskim petjem in izbranim programom navdušili poslušalce.
Med izvajanjem glasbe je tekel pogovor o invalidski problematiki in ustvarjanju Benjamina Žnidaršiča kot člana Društva araplegikov Istre in Krasa, Zveze paraplegikov Slovenije in člana Mednarodnega združenja slikarjev, ki slilajo z usti ali nogami. Ob tem je bila odprta tudi njegova samostojna razstava.
Na kulturni pireditvi sta bila prisotna tudi župan Občine Postojna Jernej Verbič in poslanec DZ RS Zvone Črnač.

 

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd