+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

ATLETIKA INVALIDOV PRVIČ V POSTOJNI

DSC_0056

FOTOGRAFIJE

DSC_0056Društvo paraplegikov Istre in Krasa se je v sodelovanju z Zvezo paraplegikov Slovenije v sredo, 26. maja 2010 prvič spopadlo z organizacijo atletskih tekmovanj. 1. kolo atletskega tekmovanja za paraplegike in tetraplegike za Državno prvenstvo je s pomočjo Atletskega kluba Postojna in Športno-kulturnega društva Notranjc potekalo kar se da tekoče. Po besedah tekmovalcev naj bi se videlo, da ljudje, ki sodelujejo, delajo s srcem. Zbor sodnikov Atletskega kluba Postojna v sestavi: Milojka Klobasa, Emil Klobasa (Sežana), Eva Brumen, Kristina Česnik in Peter Urbančič (iB), so sicer paraplegikom prvič vodili tekmovanje, vendar nismo bili kot organizatorji deležni nikakršnih pritožb. Nasprotno, deževale so vse pohvale tudi tistim v ozadju: Gorazdu Petrovčiču,DSC_0002 Andreju Bergincu, Edotu Klemencu, Darkotu Bizjaku in Janezu Mandeljcu, ki so stari mački v organizaciji, saj vsako leto organizirajo veliko kolesarsko dirko ekstremnih kolesarjev okoli Slovenije. Žal se zaradi obveznosti v Državnem svetu upravičeno ni mogel udeležiti tekmovanja župan Jernej Verbič, ki pa je vsem tekmovalcem invalidom poslal sporočilo, da so vedno dobrodošli na atletskem stadionu v Postojni. Zahvala gre tudi upravljalcu atletskega stadiona Zvezi za šport Postojna.

REZULTATI >>>


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd