+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

BENJAMIN ŽNIDARŠIČ JE V IZBORU ZA OSEBNOST LETA

dp 12 beno

dp 12 benoLokalni Radio 94 že vrsto let z izborom osebnosti leta izreka priznanje ljudem, ki plemenitijo kakovost življenja v primorsko-notranjski regiji. Finalist akcije Ona ali on 2016 za mesec oktober je po izboru njihovih poslušalcev Benjamin Žnidaršič, član Društva paraplegikov Istre in Krasa. Zdaj na njihovem Radiu v desnem stolpcu lahko dodate svoj glas Benjaminu Žnidaršiču za izbor osebnosti leta, lahko pa pogledate tudi VIDEO.
Poleg tega, da je Benjamin slikar in član Likovne sekcije pri Zvezi paraplegikov Slovenije je tudi pesnik in polnopravni član Mednarodnega združenja slikarjev, ki svoja dela ustvarjajo z usti ali nogami.Na domačiji v Podcerkvi v Loški dolini je ustanovil Zavod Ars Viva, poslanstvo zavoda pa je združevanje družbenih skupin, še posebno tistih, ki pri svojem vključevanju potrebujejo pomoč.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd