+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

DNEVI KULTURE – HAGADA GREGORJA ČUŠINA

FOTOGRAFIJE

1. avgusta je kulturni večer v Domu paraplegikov v Pacugu zaznamoval igralec Mestnega gledališča iz Ljubljane Gregor Čušin. Udeležencem je z izrazitim čutom za mimiko in imitacijo z anekdotami in šalami zanimivo povezal nekaj odlomkov iz Svetega pisma. V svojem igralsko zahtevnem projektu HAGADA je v enournem monologu obdržal izjemno pozornost našega, sicer bolj maloštevilnega občinstva.
Hagada je predstava, ki ima 14 odlomkov iz Svetega pisma, avtor pa iz vsakega razvije svojo komično zgodbo in vanjo vplete prispodobe iz našega vsakdana. Igralec Gregor Čušin nas je v odlični predstavi resnično  nasmejal, po končani predstavi pa smo z njim tudi malo poklepetali.Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd