+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

DOBRODELNI TEK VRŠIČ – TRUŠKE

Prva športna šagra v Truškah nad Koprom bo imela letos poleg zabavnega kulturnega programa tudi humanitarno noto, in sicer v obliki športnih aktivnosti. Organizirali bomo 4km večerni tek po prelepi istrski trasi okrog Vršiča, vaščani Trušk pa smo se odločili, da bomo vsa sredstva, zbrana s prijavninami v celoti namenili Društvu paraplegikov Istre in Krasa. Težko si zamislimo, kako velik logistični in higienski izziv lahko predstavlja na prvi pogled tako preprosto dejanje, kot je uporaba in dostop do toalete, a za paraplegike to vsekakor predstavlja velik izziv.

Društvo bomo torej podprli pri ureditvi in prilagoditvi sanitarij ter skupnih prostorov, ki so ključnega pomena za uspešno delovanje te humanitarne organizacije,ki združuje občane s poškodbo hrbtenice in prekinjeno funkcijo hrbtnega mozga. V omenjenih prostorih društvo izvaja posebne socialne programe, predavanja, kakor tudi športne in kulturne dejavnosti, ter družabna srečanja.

Vabljeni v soboto 29.8.2015 ob 20.00 v Truške na dobrodelni večerni tek čez Vršič-Truške. Tecimo skupaj in izkažimo podporo delovanju Društva paraplegikov Istre in Krasa.

Prostovoljna prijavnina odrasli: 10€

Prostovoljna prijavnina otroci: 5€

Kontaktna oseba: -Aleš Rodica, tel: 041-236-779

                             -Miha Nartnik tel: 040-291-055


Kontaktirate nas lahko tudi preko e-pošte:
tdtruske@gmail.com


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd