+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

DVOJNA ZMAGA NAŠIH RIBIČEV

thumb_ribici1.jpg

FOTOGRAFIJE

V Moravčah je v organizaciji ljubljanskega društva potekalo meddruštveno tekmovanje v športnem ribolovu. V moštveni konkurenci je zgodovinsko zmago dosegla ekipa našega društva DP Istre in Krasa v sestavi Boško Božič in Željko Geci. Kljub temu, da sta nastopala brez tretjega sotekmovalca sta vseeno zmagala. Druga je bila ekipa DP ljubljanske thumb_ribici2.jpgpokrajine, tretja pa ekipa DP Koroške. Zgodovinska pa je bila tudi dvojna zmaga v posamični konkurenci. Med posamezniki so ribe največkrat prijele na vabo Boška Božiča (DP-IK), drugi je bil Željko Geci, tretji pa Srečko Šilak (DP-MB). Zmagovalci so prejeli lične kolajne in kipce, ki jih je podelil jih je župan Občine Moravče Martin Rebolj.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd