+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

ŠESTA SAMOSTOJNA RAZSTAVA BORISA ŠTERA

FOTOGRAFIJE

21. februarja 2008 je v Galeriji Atrij Občine Tržič naš slikar in referent za kulturo pri Zvezi paraplegikov Slovenije Boris Šter, odprl šesto samostojno razstavo. Številni ljubitelji likovne umetnosti so na stenah atrija lahko občudovali 26 njegovih likovnih del.

Dodamo naj, da je Šter že kar precej uveljavljen slikar in je za svoja dela že v letu 2006 na natečaju za Zlato paleto prejel Certifikat kakovosti – leta 2005 na extemporu v Trbovljah pa tretjo nagrado.
thumb_ster_riba.jpg
V otvoritvenem programu je voditelj priljubljene radijske oddaje »V nedeljo zvečer« Janko Ropret prebiral pesmi Darka Korena, odlomek iz svoje knjige Govorica življenja je prebral Benjamin Žnidaršič, za glasbeno kuliso in za dobro razpoloženje pa je z igranjem na citre poskrbel prof. Stane Bitežnik. O avtorjevem delu je spregovoril kustos in galerist Aljaž Pogačnik. Razstavo pa je odprl in avtorju čestital za njegovo ustvarjalnost župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd