+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

IZŠLA JE JESENSKA ŠTEVILKA PARAPLEGIKA

parapl

PARAPLEGIK – Pred vami je bogata, pestra in zanimiva jesenska številka glasila PARAPLEGIK. Kliknite na povezavo in paraplpreberite prispevke, ki so jih za to številko pripravili naši dopisniki iz vseh pokrajinskih društev.
V tokratni številki si lahko preberete o dostopnosti turizma, kako nam razne agencije zagotavljajo, da je nastanitev popolnoma prilagojena, pa se izkaže da temu ni tako. Ko boste prebirali glasilo boste naleteli na poučne strokovne prispevke in številne prispevke o doživetjih na obnovitveni rehabilitaciji v Pacugu. V nadeljevanju si lahko preberete še kako je pomembna komunikacija na relaciji med uporabnikom in asistentom, pa nekaj o invalidskih podjetjih. Udeležba na letošnjem 46. memorialuprof. Bojana Hrovatinaje bila rekordna, saj so poleg slovenskih atletov  paraplegikov in tetraplegikov svojo udeležbo počastili tudi atleti iz Srbije, Črne gore, Bosne in Hercegovine ter  Makedonije. Sledi še upešna in zelo pestra parakolesarska sezona, precej prostora pa namenjamo tudi kulturnim dogodkom


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd