+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

KAPLJICA ZA ŽIVLJENJE

domz-2

domz-2Centralna čistilna naprava Domžale-Kamnik je 6. septembra pripravila Dan odprtih vrat. Dogodek, ki so ga domz1poimenovali »Kapljica za življenje,« je obsegal predstavitev delovanja obstoječe čistilne naprave in načrte za prihodnost, ki vključuje predvsem nadgradnjo CČN za čiščenje dušikovih in fosforjevih snovi. Odmevno prireditev so spremljevale razstave na temo – vode. Poleg drugih slikarjev so sodelovali tudi slikarji Likovne sekcije pri Zvezi paraplegikov Slovenije – Zorica Razboršek, Dragica Sušanj, Dragica Čadež, Anka Vesel, Ljudmila Turk, Benjamin Žnidaršič, Klavdij Leban, Željko Vertelj, Boris Šter in Metod Zakotnik. Sekcijo je predstavil povezovalec kulturnega programa Boštjan Romih, naši slikarji pa so direktorici CČN dr. Marjeti Stražar podarili sliko reke, ki simbolizira moto prireditve.
domz3Prireditev so popestrili: tolkalna skupina Cascara, citrar Tomaž Plahutnik in sopranistka Meta Matzele, kitarist Peter Vode, harmonikar Andraž Vode in Godba na pihala Domžale. (foto:Klemen Razinger)

VIDEO


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd