+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

LIKOVNA KOLONIJA “BELOKRANJSKE BREZE”

semica

FOTOGRAIJEV Domu paraplegikov v Semiču so se med 10. in 15. oktobrom 2016 na jesenski likovni koloniji “Belokranjske breze” zbrali slikarji semicaLikovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije. Pod mentorskim vodstvom slikarja in likovnega pedagoga Rassa Causeviga so se izpolnjevali v akrilu in olju na platnu, risbi in pastelu. Likovne kolonije so se udeležili: Zorica Razboršek, Ljudmila Turk, Anka Vesel, Ana in Boris Šter, Klavdij Leban, Miran Jernejšek, vodja likovnikov Metod Zakotnik ter slikarji, ki slikajo z usti – Dragica Sušanj, Tina Pavlovič in Željko Vertelj. Za dobro počutje slikarjev so poskrbele Ivanka Jernejšek, Jelka Bauman, Jana Hribar in Mateja Kenda.
Likovno kolonijo v organizaciji Zveze paraplegikov je podprl Javni sklad za kulturne dejavnosti RS.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd