+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

LIKOVNO IZOBRAŽEVANJE V PACUGU

21. marca 2008 se je zaključilo likovno izobraževanje, ki ga je organizirala Likovna sekcija Zveze paraplegikov Slovenije. Pet dni intenzivnega izobraževanja je prineslo mnogo dobrih likovnih izdelkov. Najboljše med njimi bodo uvrščene na izbor za Zlato paleto na temo slikarstvo – realizem.
thumb_pacug-marec2008.jpg

Že stalno mesto, kjer se zbirajo slikarji je naš Dom v Pacugu. Pod vodstvom mentorja Rassa Causeviga so ustvarjali v tehniki olja in akrila na platno. Mentor je vsakemu posebej svetoval tako, da je bila njegova osebna nota čimbolj izražena in da so slikarjeve osebne sposobnosti prišle čimbolj na plano.
Ob likovnem ustvarjanju pa ne gre zanemariti sožitje tistih likovnih ustvarjalcev, ki se že dolga leta likovno izražajo in tistih, ki se likovno šele spoznavajo. Zato naši likovniki v svoje vrste vabijo vse tiste, ki si želijo spoznavati umetnost.

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd