+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

IZŠLA JE NOVA REVIJA PARAPLEGIK

Tudi obiskovalci naše spletne strani si že lahko ogledajo 112. številko revije Paraplegik, ki je pravkar izšla.
PARAPLEGIK MAREC 2008 PARAPLEGIK MAREC 2008
112. številka predstavlja nekakšno prelomnico, saj prinaša vrsto novosti. Med najbolj opaznimi je nova, nekoliko manjša oblika z novo naslovnico. Bralci bodo prav gotovo zadovoljnim tudi s pestro vsebino in barvnimi fotografijami.thumb_para-112.jpg

Pomembna pa je tudi kadrovska sprememba. Revija ima namreč novo urednico in nov Uredniški odbor. Dosedanjo urednico Vesno Grbec je zamenjala Tina Pavlovič iz DP Gorenjske. Več boste seveda prebrali v reviji, ki jo je tokrat oblikoval Benjamin Žnidaršič iz DP Istre in Krasa.

Zelo pestra je tudi vsebina, ki vabi k zanimivemu branju. V njej so strokovni prispevki, intervjuji, predstavitve, prispevki pokrajinskih dopisnikov, potopis, prispevki iz kulturnega in športnega področja in razvedrilni kotiček. Sicer pa kliknite na povezavo in se sami prepričajte.

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd