+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

MOTIVACIJSKO SREČANJE NA OŠ RAKEK

Na OŠ Jožeta Krajca Rakek je 9. oktobra 2017 potekalo prvo motivacijsko srečanje v okviru projekta »Skupaj zmoremo več.« Osnovni namen srečanja je bil osveščati učence k večjemu spoštovanju človekovih pravic in dostojanstva invalidov.
Dogodek so pripravili skupaj z našima slikarjema 
Benjaminom Žnidaršičem – polnopravnim članom Mednarodnega združenja slikarjev, ki slikajo z usti ali nogami (VDMFK) in štipendistom (VDMFK) Željkom Vertljem. Vsak s svojo življenjsko zgodbo sta otrokom svetovala, da je enostavno poiskati stvari v življenju, na katere moramo biti ponosni in o njih spregovorit z drugimi. Skupaj so si ogledali tudi film »Zgodbe o volji in moči« in razpravljali o zgodbah petih invalidov, ki so v svoji invalidnosti našli smisel življenja.
Projekt je bil pridobljen na javnem pozivu LAS Notranjska za sofinanciranje operacij v okviru strategije lokalnega razvoja, ki se sofinancirane iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd