+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NA TRADICIONALNI GORENJSKI LIKOVNI DELAVNICI

DEL KR3a

Deževen Dan državnosti je močno prikrojil načrte za že dvanajsto likovno delavnico Društva paraplegikov Gorenjske. Idilična okolica ribnika Žeje je bila 25.DEL KR3aDEL KR1a junija 2017 primorana zamenjati za prostore društva. Slikarji in rezbarji Likovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije in njihovi prijatelji so pod mentorskim vodstvom Jožeta Potokarja – Cvrča, svoja nova dela ustvarjali v risbi s svinčnikom ter olju in akrilu na platnu.
Slike so razstavili pod nadstreškom društvom in predstavili svoje delo mimoidočim. Zbrane sta nagovorila predsednik društva Peter Robnik in vodja Likovne sekcije ZPS Metod Zakotnik. Veseli so bili, da jih je s svojim obiskom presenetil kranjski likovni umetnik in grafik Nejč Slapar. Za podporo se zahvaljujejo Javnemu skladu za kulturne dejavnosti RS, Mestni občini Kranj in donatorjem ter Baru Zamorček za jutranji prigrizek.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd