+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NAŠ PREDSEDNIK DPIK BENO ŽNIDARŠIČ PREJEL ZLATI GRB OBČINE LOŠKA DOLINA

Stari trg pri Ložu – Na slovesnosti ob prazniku občine Loška dolina, 19. oktobru, je župan Matjaž Antončič sinoči v kulturnem domu podelil najvišja občinska priznanja. Zlati grb je prejel Beno Žnidaršič za izjemne dosežke na gospodarskem, kulturnem, razvojnem, vzgojno-izobraževalnem, športnem, naravovarstvenem, humanitarnem in prostovoljnem področju. Župan Matjaž Antončič je podelil še županovi priznanji, ki sta šli v roke Lovra Urbihe in Društva podeželske mladine Loška dolina. Kot običajno je zavod Snežnik ob občinskem prazniku podelil priznanja za najlepše urejeno vas in zaselek.

Ob tem priznanju tudi iskrene čestitke od našega društva!

 


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd