+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NOVA ŠTEVILKA GLASILA PARAPLEGIK

PARA129

PARA129V spomladanskih mesecih so različne aktivnosti pri Zvezi in pokrajinskih društvih nekoliko bolj zaživele. To je vplivalo tudi na vsebino našega priljubljenega glasila PARAPLEGIK, ki je s tem bogatejše in pestrejše. Številne prispevke in fotografije predstavljamo kar na 72-tih straneh. Na pomembnejše prispevke vas pa le opozarjamo. S težavami, ki jih lahko pričakujemo nas že v uvodniku seznanja predsednik Zveze, v nadaljevanju pa v članku Volilna skupščina preberite kdo bo v vodstvu Zveze v prihodnjem mandatu. Sledijo prispevki o: slovesnem dnevu paraplegikov, obnovitveni rehabilitaciji, Escifu in kongresu v Lucignanu, sadnem vrtu v Semiču, težavah mladih po odpustu iz rehabilitacijske ustanove in dveh zanimivih intervjujih. Za tem pa se že zvrstijo zanimivi prispevki dopisnikov iz pokrajinskih društev. Tokrat so se vsi kar obširno razpisali, razen dopisnika iz DP Istre in Krasa. Sledijo zanimive življenjske zgodbe za njimi pa dogodki z bogatega športnega in kulturnega področja. Nekaj je še za razvedrilo, vmes pa tudi kakšna informacija ali koristen nasvet. Vsekakor pa kliknite na povezavo in se o vsem naštetim sami prepričajte.

 

PARAPLEGIK >>>


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd