+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

NOVA ŠTEVILKA PARAPLEGIKA

Izšla je praznično obarvana 111. številka naše revije »PARAPLEGIK.« Vsebinsko je zelo bogata, saj je natisnjena kar na 56-tih straneh. Ob tem naj dodamo, da je naš PARAPLEGIK postal enakopraven »član« družine tiskanih medijev, saj je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo RS za kulturo.
thumb_para-111.jpg
Med obširno vsebino boste našli različne prispevke, ki so jih o dejavnostih v svojih društvih napisali vsi pokrajinski dopisniki. Veliko je športnih prispevkov, še več pa o naši izredno razvejani kulturni dejavnosti. Seveda boste lahko prebrali tudi strokovne prispevke, intervju z zdravnikom IRSR, prispevek o popotovanju naših mladoporočencev in svetovnem popotniku iz Koreje ter vrsto drugih zanimivih dogodkov. Med njimi tudi kaj govori Zakon o izenačevanju možnosti za invalide in o Evropski konferenci za integracijo invalidov.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd