+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

OBČNI ZBOR DPIK

thumb_obzborDpik_2009

FOTOGRAFIJE

V nedeljo, 26. aprila 2008 je bil sklican prvi redni Občni zbor Društva paraplegikov Istre in Krasa. Udeležilo se ga je 22. članov, upravičeno pa je bilo odsotnih 7 članov, ki so se tudi opravičili za svoj izostanek. Občnega zbora sta se kot gosta udeležila predsednik in podpredsednica Zveze paraplegikov Slovenije Dane Kastelic in Barbara Slaček. Delovno predsedstvo je vodil Benjamin Žnidaršič, sestavljali pa so ga še predsednik Željko Geci, Dragica Sušanj in zapisničarka Vesna Grbec.thumb_obzborDpik_2009

Po naslednjem dnevnem redu smo zaključili vse točke dnenega reda uspešno in konstruktivno, saj smo o vseh točkah debatirali argumentirano in z ustreznimi predlogi dopolnili pripravljeno gradivo.
Poleg poročila za lansko leto smo sprejeli tudi plan za letošnje leto in dva pravilnika, ki jih do seedaj še nismo imeli. Socialne pomoči bo sedaj urejal Pravilnik o socialnih pomočeh, Pravilnik o priznanjih pa bo urejal podeljevanje priznanj ljudem, ki so za društvo postorili odmevne stvari.

Upravni odbor je s tem občnim zborom pooblaščen, da poišče primerne delovno bivalne prostore. Na občnem zboru pa smo izvedeli mnogo koristnih informacij o poslovanju društva in Zveze paraplegikov Slovenije.

 

 

Dnevni red:

1.       Otvoritev 1. seje rednega  Občnega zbora DPIK, ter izvolitev delovnega predsedstva

2.       Pregled in potrditev zapisnika  4. seje  Občnega zbora

3.       Poročilo o delu, ter finančno  poročilo za  leto 2008

4.       Poročilo  Nadzornega odbora

5.       Razprava o poročilih in odločanje o poročilih

6.       Plan društva za leto 2009,  in razprava

7.       Predlog   Pravilnika o socialnih pomočeh

8.       Predlog  Pravilnika o priznanjih

9.       Sprejem pravilnikov

10.   Vprašanja in predlogi članov

11.   Razno


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd