+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

ODGOVOR NA VPRAŠANJE POSTAVLJENO NA OBČNEM ZBORU

Pozdravljeni, posredujem vam kratek odgovor v zvezi z vprašanjem Valterja Mahneta na občnem zboru DPIK;
 
Pozanimala sem se v zvezi s servisiranjem inv. vozičkov in romanjem naročilnic na Sočo. Odgovorili so mi, da glede na to, da se gre za terciarne vozičke (torej tiste, ki vam jih je predpisal Inštitut) in ker ima ZZZS s Sočo podpisano pogodbo, je ona tista, ki mora odobriti dobavitelju popravilo. Da se pa to dogaja samo v Koperski območni enoti ZZZS, pa zato, ker se oni edini držijo pogodbenih pravil.
 
Žel se tukaj ne da nič pomagati. Za rešitev problema so na Soči predlagali, da se za popravila obračate direktno na njih, saj si boste s tem skrajšali čas popralila. So mi pa povedali, da lahko v kratkem pričakujemo, da bodo dobavitelji dobili dovoljenje za izvajanje popravil in potem ne bo Soča več tisti posrednik. Kdaj bo to pa ne vedo povedati.
 
Žal nisem uspela nič kaj pomagati, sam pa vsaj odgovorila zakaj se to dogaja ravno vam.
 

 

Barbara Slaček
Strokovna sodelavka

Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd