+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

PARAKOLESAR JERALIČ POTNIK ZA RIO

jelaric

jelaricParakolesar Primož Jeralič bo septembra prvič nastopil na paraolimpijskih igrah. V Rio de Janeiru bo poleg slovenskih barv ponosno poudaril tudi dolenjske korenine. Ima pa tudi nekaj težav, saj je po prometni nesreči pred enim mesecem ostal brez športnega pripomočka, zdaj zbirajo sredstva za novega. Jeralič je zdaj že zanesljiv potnik na paraolimpijske igre v Riu. A tudi, ko je bil še kandidat (pri športu invalidov so v nekaterih panogah zelo stroga merila za uvrstitev na igre, kvote za posamezne države pa majhne), je ves čas zavzeto treniral. O vsem tem je spregovoril v četrtek, ko je Novo mesto gostilo drugo postajo promocijske akcije Treniraj z. (foto: Vid Ponikvar)
več na ZŠIS


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd