+386 (0)41 697 560
dpik.koper@gmail.com

POSEBNA IZDAJA REVIJE PARAPLEGIK

paraplegik p

PARAPLEGIK Spoštovani obiskovalci naše spletne strani!
Pred vami je posebna, oz. kar jubilejna izdaja revije Paraplegik v kateri smo celotno gradivo posvetili uresničitvi največjega projekta Zveze paraplegikov Slovenije – izgradnji paraplegik pin otvoritvi Doma paraplegikov Pacug. Dogodek, ki bo z zlatimi črkami zapisan v analih Zveze paraplegikov Slovenije in smo ga tako dolgo čakali, si posebno pozornost tudi zasluži. V posebni izdaji naše informativne dejavnosti so strnjeni prispevki, ki pričajo kako dolgotrajna, zapletena, tvegana  in polna negotovosti je bila realizacija največjega cilja in želje slovenskih paraplegikov in tetraplegikov. To je pridobitve kotička na slovenski obali, pod slovenskim soncem, kjer bi lahko izvajali tako potrebno obnovitveno rehabilitacijo in druge dejavnosti naše organizacije. In ta veliki cilj je bil udejanjen 6. maja 2016.
V tej izdaji Paraplegika je predstavljen kronološki potek in pomen naše obnovitvene rehabilitacije, v nadaljevanju pa potek gradnje doma. Vse od iskanja in nakupa parcele, do končne izgradnje in otvoritve doma.


Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: dpik.koper@gmail.com

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd